Ексклюзив
20
хв

Як вдягатися на співбесіду у Польщі

Співбесіда у Польщі — ключовий момент на шляху до професійного успіху. Саме від того, як пройде співбесіда, буде залежати наше "бути" чи "не бути" в обраній нами компанії, галузі чи навіть конкретній професії. Стрес у такій ситуації неминучий, тому, окрім необхідних знань та бездоганного резюме, варто також пам'ятати про відповідний одяг.

Мар'ян Савчишин

Співбесіда у Польщі. Фото: Dikushin Dmitry/Shutterstock

No items found.

Може здатися, що одяг під час співбесіди — це поверхневий і несуттєвий елемент. Адже головне - це знання та навички. Однак правда полягає в тому, що одяг, постава та вираз обличчя — це те, згідно з чим, потенційний роботодавець або рекрутер формує своє перше враження про кандидата.

Що одягнути на співбесіду в Польщі?

Відповідь не є простою. Одяг для співбесіди повинен відповідати галузі, характеру кандидата, а також посаді, на яку він претендує. Одяг, який ми одягаємо на співбесіду, також повинен бути відображенням особистого стилю і підкреслювати природні сильні сторони.

Читайте також: Як пройти співбесіду польською мовою

Кожен повинен запитати себе: що одягнути на співбесіду? Майбутній юрист, безумовно, відповість: строгий, добре скроєний костюм, краватка та елегантні туфлі. Комірник одягнеться охайно, але недбало: джинси та сорочка. Секретар або секретарка подбають про бездоганне вбрання та догляд за собою (чисті нігті, вкладене волосся), адже в майбутньому вони будуть уособлювати імідж компанії. Кожна професія має свою власну естетику, і це добре відомо. Однак є ряд загальних правил і порад, якими ми з радістю поділимося, адже краще вчитися на чужих помилках, ніж на власних.

Перше враження — найважливіше

Перше враження — найважливіше, саме тому, окрім пунктуальності та посмішки на обличчі, слід подбати про бездоганний одяг. Пам'ятайте, що кожна компанія має свій дрес-код, тому важливо ознайомитися зі специфікою компанії перед тим, як йти на співбесіду. Важливо, щоб ваше вбрання було зручним і не сковувало вашу свободу, оскільки рекрутер може сприйняти це як брак впевненості.

Яке вбрання підійде жінці для співбесіди?

Йдучи на співбесіду, жінці варто обирати між сукнею, спідницею або елегантними штанами. Як спідницю, так і штани добре поєднувати з сорочкою або елегантною блузкою. Тут слід зазначити, що важливо не одягати занадто коротку спідницю або сукню (оптимальна довжина — до коліна). Важливо, щоб обрана вами блузка не мала надто глибокого декольте. Залиште такі блузки в гардеробі для інших, менш формальних подій.

На співбесіді з роботодавцем елегантний піджак і туфлі на підборах також будуть доречними. У такому вбранні ми виглядатимемо професійно та жіночно. Зачіска також є важливою частиною вбрання. У цьому випадку волосся бажано заколоти або зав'язати.

Як одягатися на співбесіду чоловікам?

Йдучи на співбесіду, залежно від посади, чоловікові варто обрати строгий костюм у поєднанні з елегантною сорочкою та елегантними туфлями. Таке поєднання спрацює практично завжди.

Якщо в компанії, куди ви подаєте заявку, панує невимушена атмосфера, і ви хочете, щоб ваш одяг відображав вашу індивідуальність, ви можете відмовитися від костюма на користь акуратних брюк і сорочки або блузки. Однак пам'ятайте, що ваше вбрання не повинно привертати надмірної уваги, адже найголовніше — це людина і її навички.

Жінкам слід уникати екстравагантного манікюру, важких сережок і, перш за все, надмірного макіяжу, який може виглядати непривабливо. Чоловікам, з іншого боку, не варто переборщувати з кількістю гелю у волоссі. Також не варто використовувати занадто багато парфумів.

Читайте також: Як підготуватися до співбесіди у Польщі

Памʼятайте, що вдало підібране вбрання є невіддільною частиною успішної співбесіди.

Марʼян Савчишин, редактор новин Sestry

No items found.

Редактор новин, журналіст. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, працюючи журналістом у першому польському інформаційному інтернет-сервісі Wirtualna Polska, створив стратегію інформування українських біженців у Польщі. Був головним редактором інформаційного сервісу для українців в Польщі - VPolshchi.

Підтримайте Sestry

Навіть маленький внесок у справжню журналістку допомагає зміцнити демократію. Долучайся, і разом ми розкажемо світу надихаючі історії людей, які боряться за свободу!

Субсидувати
де і коли дивитися українців на олімпійських іграх

Де дивитися Олімпіаду 2024?

Ігри в Україні транслює «Суспільне» — безкоштовно трансляції будуть доступні на платформі «Суспільне.Спорт» та на регіональних каналах майданчика.

Також змагання можна подивитись на медіасервісі «MEGOGO» в спортивному розділі. Також Олімпіаду транслюватиме офіційний сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК) — іноземними мовами.

Коли дивитися і вболівати за улюблених спортсменів?

● Артистичне плавання

9 серпня українську команду представлятимуть сестри Марина та Владислава Алексіїви. Якщо результат буде високий, то дует також виступить у фіналі 10 серпня.

● Бадмінтон

Від України буде змагатися Поліна Бугрова. З 27 липня розпочинається груповий етап у жінок.

● Бокс

27 липня виступить Олександр Хижняк, 28 липня — Айдер Абдураїмов та Дмитро Ловчинський.  Боксери представлені у вагових категоріях до 57, 80, 92 кілограмів відповідно.

● Боротьба

До складу національної збірної входять як жінки, так і чоловіки. Зокрема, це спортсменки Оксана Лівач (50 кг), Аліна Грушина (57 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Тетяна Сова (68 кг). І спортсмени Василь Михайлов (86 кг), Муразі Мчедлідзе (97 кг), Юрій Ідзінський (125 кг), Парвіз Насібов (67 кг), Жан Беленюк (87 кг).

Боротимуться українці кожен день з 5 до 10 липня включно.

● Брейкінг

Першовідкривачами у цьому вже офіційному виді спорту від України стануть троє танцюристів. Це Анна Пономаренко (Stefani) та Катерина Павленко (Kate), які виступлять 9 серпня. А також Олег Кузнєцов (Kuzya), який дебютує 10 серпня.

● Важка атлетика

Від України за медаль боротиметься Каміла Конотоп. 8 серпня вона виступатиме у ваговій категорії до 59 кілограмів.

● Академічне веслування

Атлети виступатимуть чоловічою парою: Ігор Хмара й Станіслав Ковальов. Та жіночою четвіркою: Анастасія Коженкова, Дарина Верхогляд, Катерина Дудченко та Євгенія Довгодько.

27, 28 липня відбудуться попередні запливи, а 29 липня — додаткові у всіх. Фінал у жінок планується на 31 липня, а у чоловіків — 2 серпня.

● Веслування на байдарках і каное

Національну збірну представлятимуть дев'ятеро веслувальників. Восьмеро у спринті (Павло Алтухов, Ігор Трунов, Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Іван Семикін, Людмила Лузан, Анастасія Рибачок, Марія Повх) та одна представниця в слаломі (Вікторія Ус).

Відповідно до цього розкладу можна підтримувати спортсменів:

Вікторія Ус виступатиме 27, 28 липня — байдарка-одиночка; 30, 31 липня — каное-одиначка; 3,4,5 серпня — байдарковий крос.

6 серпня — байдарка-четвірка (чоловіки) та каное-двійка (жінки).

Марія Повх веслуватиме 6, 10 серпня — байдарка-одиначка. Павло Алтухов та Людмила Лузан 7 серпня — каное-одиначка.

8 серпня каное-двійка (жінки) та байдарка-четвірка (чоловіки), а 9 серпня — байдарка-двійка (чоловіки).

● Велоспорт

Чотири велосипедисти змагатимуться від України. Анатолій Будяк та Юлія Бірюкова братимуть участь у груповій гонці 4 серпня та в роздільній — 27 липня та 3 серпня.

У змаганнях із маунтенбайку (гірські велосипеди) країну захищатиме Яна Беломоіна 28 липня та Олександр Гудима 29 липня.

● Спортивна гімнастика

До збірної увійшло шестеро гімнастів: Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Радомир Стельмах і Анна Лащевська.

27 і 28 липня відбудуться кваліфікаційні виступи. 29 липня — чоловічий командний фінал, а 31 липня — фінал у багатоборстві.

Анна Лащевська виступатиме 1, 3, 4, 5 серпня відповідно в таких дисциплінах, як багатоборство, опорний стрибок, різновисокі бруси, колода, вільні вправи.

Серед чоловіків також відбудуться виступи 3 серпня — вільні вправи, кінь — фінал; 4 серпня — кільця, опорний стрибок — фінал; 5 серпня — бруси, перекладина — фінал.

● Художня гімнастика

Таїсія Онофрійчук виступатиме в індивідуальних змаганнях, зокрема 8 серпня — у кваліфікації. А фінал можливий на наступний день.

А в групових змаганнях виборюватимуть перемогу Кіра Ширикіна, Діана Баєва, Валерія Перемета, Марія Височанська й Аліна Мельник. Їхній виступ планується 9 серпня, а фінал — 10.

● Дзюдо

П’ятеро бійців представлятимуть країну в різних вагових категоріях. Для всіх, окрім Білодід — це дебют на Іграх.

Виступи дзюдоїстів слід очікувати в такі дні: 27 липня — Дільшот Халматов (до 60 кг), 28 липня — Богдан Ядов (до 66 кг), 29 липня — Дар'я Білодід (до 57 кг), 31 липня — Єлизавета Литвиненко (до 78 кг), 1 серпня — Христина Гоман (понад 78 кг).

● Плавання

До складу команди з плавання увійшли також п’ятеро спортсменів, які долатимуть різні дистанції.

28 липня Олександр Желтяков, кваліфікація та 1/2 фіналу 100 метрів на спині; 29 липня Ніка Шарафутдінова, кваліфікація та 1/2 фіналу; 29 липня Михайло Романчук, кваліфікація 800 метрів вільним стилем; 30 липня Денис Кесіль, кваліфікація та 1/2 фіналу; 31 липня Олександр Желтяков, кваліфікація та 1/2 фіналу 200 метрів на спині; 1 сепня Владислав Бухов, кваліфікація та 1/2 фіналу; 3 серпня Михайло Романчук, кваліфікація 1500 метрів вільним стилем.

У разі гарних результатів фінали для українських плавців відбудуться наступного дня після кваліфікації.

● Стрибки у воду

Команда українських стрибунів у воду складається з дев’яти атлетів, а національна збірна має максимальне представництво у синхронних видах програми зі стрибків у воду.

27 липня розігруватиметься комплект нагород у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна серед жінок, а  2 серпня — серед чоловіків.

29 липня — фінал у синхронних стрибках з 10-метрової вишки серед чоловіків, а 31 липня — серед жінок.

7 серпня розпочнуться змагання зі стрибків у воду з 3-метрового трампліна серед жінок, 5 серпня —  з 10-метрової вишки серед жінок. А 9 серпня — у чоловіків.

● Спортивне скелелазіння

Відкриватимуть цю нову спортивну сторінку для України Ярослав Ткач та Євгенія Казебекова. Вони виступатимуть щодня з 5 до 9 серпня.

● Стрільба

Шестеро стрільців змогли кваліфікуватися до Олімпіади. У кульовій стрільбі Україну представлятимуть: Олена Костевич — 27, 28 липня пістолет, 10 метрів та 2, 3 серпня пістолет, 25 метрів.

Павло Коростильов — 27, 28 липня пістолет, 10 метрів. Сергій Куліш — 28, 29 липня гвинтівка, 10 метрів.

Сергій Куліш — 31 липня та 1, 2 серпня гвинтівка з трьох положень, 50 метрів.

Віктор Банькін, Максим Городинець — 4, 5 серпня, швидкісний пістолет, 25 метрів.

У стендовій стрільбі виступить лише Ірина Маловічко: 30, 31 липня — трап, кваліфікація; 2, 4 серпня — скіт, кваліфікація та фінал.

● Стрільба з лука

Українці братимуть участь в індивідуальних та змішаних змаганнях у стрільбі з лука: Михайло Усач та Вероніка Марченко — 25 липня (кваліфікація) та 2 серпня (1/8 фіналу).

● П'ятиборство

З 8 до 10 серпня триватимуть змагання із п'ятиборства. Валерія Пермикіна, Олександр Товкай та Владислав Чекан проходитимуть кваліфікацію 8 серпня.

● Теніс

До збірної України з тенісу увійшли лише жінки. Матчі відбудуться 27 і 28 липня.

В одиночному розряді гратимуть Еліна Світоліна, Марта Костюк, Ангеліна Калініна, Даяна Ястремська. У парному розряді — Даяна Ястремська і Ангеліна Калініна, Людмила та Надія Кіченок.

● Настільний теніс

Ярослав Жмуденко, Маргарита Песоцька та Соломія Братейко боротимуться за олімпійським тенісним столом. 27 липня планується старт ігор як у чоловіків, так і у жінок. Дата проведення фіналу буде відома згодом.

● Фехтування

Команда фехтувальниць представлена в індивідуальних та командних змаганнях. Це Ольга Харлан, Олена Кравацька, Юлія Бакастова, Джоан Фейбі Бажура, Влада Харькова, Аліна Комащук і Дар'я Варфоломєєва.

27 липня відбудуться індивідуальні змагання зі шпаги, а 29 липня — із шаблі. 30 липня — командні змагань зі шпаги і 3 серпня — із шаблі.

● Легка атлетика

Найбільше представників — 25 атлетів — Україна матиме саме у цьому виді спорту. Однак дехто виборюватиме медалі  одразу в декількох дисциплінах. За умови вдалих виступів можливі такі раунди змагань:

1 серпня — Ігор Главан, Марія Сахарук та Олена Собчук (спортивна ходьба на 20 км).

2 серпня — змішана естафета 4х400 (кваліфікація).

4 серпня — Олександр Погорілко, Анна Рижикова та Вікторія Ткачук (біг на 400 м з бар'єрами).

5 серпня — Олександр Погорілко, Анна Рижикова та Вікторія Ткачук (біг на 400 м з бар'єрами, додаткова кваліфікація).

7 серпня — змішана марафонська естафета.

2 серпня — стрибки в висоту (жінки), кваліфікація. Вболіваємо за Ярославу Магучіх.

2 серпня — потрійний стрибок (жінки), кваліфікація.

7 серпня — стрибки в висоту (чоловіки), кваліфікація.

20
хв

Коли і де дивитися виступи українців на Олімпійських іграх 2024?

Sestry
список ресторанів Варшави з дитячими кімнатами

Список ресторанів і кафе Варшави з кімнатами та майданчиками для дітей

1. Videlec: вишукане меню з видом на дитячий майданчик 

Адреса: ul. Grójecka 194

Заклад позиціонує себе як сімейний ресторан з італійським меню та великою винною картою. Тут можна скуштувати спагетті, тартар, рибу, вегетаріанські страви — помідорний авторський суп, картопля з рикоттою та авокадо, фаршировані баклажани. Середня ціна страви — 60-70 злотих, піца коштує 32-51 злотих. Але найголовніше, що цей заклад просто ідеальний для походу з дітьми. Усередині просторо, дітлахам є, де побігати, також є дитячий куточок з книжками, іграшками, розмальовками та кухнею. 

Зараз працює також велика літня тераса, поряд з якою є дитячий майданчик з гіркою, будиночком та іграшковими великими кубиками. Аби не хвилюватися і бачити свою дитину, не встаючи з=за столу. Розташований заклад у провулку, далеко від дороги з машинами, що теж є приємним бонусом.

2. Kolonia Ochota: затишні сніданки для всієї родини 

Адреса: ul. Łęczycka 2a

Цей ресторан на Охоті працює з 8:30 ранку, і тут великий вибір сніданків для всієї родини, смачна кава, хороший вибір холодних напоїв та коктейлів. Основне меню доступне з 14:00. Діти точно оцінять фірмові панкейки, круасани, морозиво та велику пісочницю з іграшками на вулиці. 

Для зручності гостей є шезлонги, а майданчик розміщений у тіні. Всередині ресторану також обладнано дитячу зону з іграшками для малюків різного віку.  У закладі часто проходять різні івенти, також можна забронювати зал для сімейного свята чи дня народження. Фішка ресторану в яскравих фарбах та кольоровому оформленні залу, що піднімає настрій і дітям, і дорослим. 

3. Asia в Arkadia Westfield: шопінг та велика дитяча кімната 

Адреса: al. Jana Pawła II 82

Кожен у Варшаві знає цей торговельний центр, але не всі знають, що на поверсі фудкортів є окрема зона ресторанів Asia з великою дитячою кімнатою. Великий вибір суші, китайських «пельменів» дим-сам, азіатської локшини та рису для дорослих, і велика дитяча кімната з безліччю іграшок та розваг — для дітей. Зауважимо, що такий самий ресторан є і в інших торгових центрах Варшави, але дитяча кімната — лише тут.

4. Kura Domowa: смачно й весело, як у мами 

Адреса: Zwoleńska 81

Така кухня точно підійде тим, хто не хоче годувати дитину картоплею фрі, а натомість вибере суп з локшиною на домашній курочці або найсмачніший 

хлодник. Дітям тут справжнє роздолля — є дитячий куточок всередині ресторану та майданчик з гойдалками на вулиці. Цей заклад дуже люблять поляки і часто вибирають його для сімейних посиденьок. 

5. Trattoria Da Antonio: відпочинок по-сицилійськи 

Адреса: Żurawia 16

Ресторан позиціонує себе як маленька Сицилія у польській столиці та має кілька локацій у Варшаві. У кожному ресторані є велика дитяча кімната, а на Górczewska 124 — просто величезна зала. Заклад часто обирають для сімейних посиденьок і свят, бо тут дійсно можна не переживати за дітей. Ціна страв — 39-98 злотих. Багато зелені, італійський шик та бездоганне сервірування зробили це місце популярним, і  у вихідні тут часто зайняті всі столики. Отже, бронюйте час заздалегідь. 

6. Der Elefant: устриці — дорослим, ігри — дітям 

Адреса: plac Bankowy 1

Розміри самого закладу, як і розміри дитячої кімнати з великою гіркою та сухим басейном, вражають. Поки кухарі готують кальмарів на грилі, гамбургери й карпаччо з восьминога, аніматори розважають дітей. Цей заклад відомий домашнім вином, елем та пивом, а також свіжими устрицями. Зараз можна повечеряти на відкритій веранді, поки діти розважаються у дитячій кімнаті. Страва коштує 40-50 злотих, і порція буде великою. 

7. MiniMali: кафе з 20 видами млинців та місто професій 

Адреса: Obozowa 82a

Кімната розваг у стилі Монтессорі та місто професій, де дитина може спробувати себе у ролі касира, автомеханіка, лікаря, попрацювати телефоністом, поліцейським, пожежником та просто «побути у декреті» з в облаштованій квартирі. Це окрема дитяча держава, розташована в одному приміщенні з кафе. Вхід у зону розваг платний: 35-40 злотих/год. Також можна орендувати всю ігрову зону для сімейної урочистості. 

Величезний бонус для батьків у тому, що кафе знаходиться прямо біля входу в ігрову, і ви точно не пропустите, якщо ваша дитина захоче вийти. Меню кафе складається з різного виду млинців, яких тут понад 20 видів за ціною від 15 до 28 злотих, великий вибір десертів та безалкогольних напоїв.

8. Stolica lodów i pączków: попрацювати за ноутбуком, поки дитина грає

Адреса: Włodarzewska 13

Хороший варіант для працюючої мами, коли потрібно посидіти з ноутбуком у тиші або провести зустріч поза домом. Тиха кав'ярня із затишною ігровою зоною, де можна зайняти дитину не менше, ніж на годину. Різні іграшки, книги, пазли, розмальовки та настільні ігри — тут все це у достатній кількості. Приємний бонус для мами — столик прямо в ігровій, тож можна не переживати, що дитина втече. 

У кафе понад десять видів морозива, найсмачніші пончики та десерти, гарна кава, а ще можна замовити величезний круасан, який ви могли бачити у відеоблогерів. 

9. Boska Praga: у вихідні працюють аніматори 

Адреса: Stefana Okrzei 23 (Praga Północ)

Місцеві люблять це місце, тому краще бронювати столик заздалегідь. Крім смачної їжі, авторських коктейлів та приємної атмосфери тут є дитячий куточок, де у вихідні працюють аніматори, а у будні можна будувати щось із конструктора, грати на дитячій кухні чи в іграшки, яких тут ytмало. До речі, дитячі зони тут аж дві!

10. Gruby Josek: місце для закоханих у Варшаву 

Адреса: Atrium Centrum, al. Jana Pawła II 27

Це місце з неймовірним варшавським колоритом і створене воно для людей, які закохані в польську столицю, її ритм та історію. Тут приємний інтер'єр, смачна польська кухня в сучасній інтерпретації, а чимало страв зберегли смак дитинства. Дитяча зона — це гігантський м'який конструктор, іноді тут проходять майстер-класи чи працюють аніматори для дітей.

20
хв

Ресторани Варшави з кімнатами для дітей

Юлія Ладнова

Може вас зацікавити ...

Ексклюзив
Кохання у Тіндері
20
хв

Пригоди українок в Тіндері: Швейцарія

Ексклюзив
20
хв

Обстріл дитячого шпиталю «Охматдит»: у Варшаві відбулась акція протесту

Ексклюзив
20
хв

Як зміниться ціна на газ і електроенергію з 1 липня 2024 у Польщі?

Зверніться до редакторів

Ми тут, щоб слухати та співпрацювати з нашою громадою. Зверніться до наших редакторів, якщо у вас є якісь питання, пропозиції чи цікаві ідеї для статей.

Напишіть нам
Article in progress