Наша місія

Ми хочемо бути сестринським плечем для українок в усьому світі.

Росія розпочала війну на знищення України, а Україна мужньо бореться за Незалежність, європейські цінності і своє існування. Мільйони українок змушені були покинути домівки. Вони виїхали в різні країни і потребують підтримки та надійного джерела інформації, місця для обміну поглядами і важливою інформацією. Тисячі з нас стали волонтерками, товаришками по зброї для чоловіків на війні — хочемо, щоб їхні історії потрапили до читачів в усьому світі.

Багато людей з різних країн допомагало і допомагає нам від початку війни — хочемо показати їхню залученість, щоб прояви солідарності не були забуті.

Допоможемо подолати щоденні проблеми, бути в курсі головнихподій у країні тимчасового проживання, а також тримати міцний зв’язок з Україною, жити її радощами і тривогами, її надією — дихати разом.

Ми є містком для тих, хто виїхав, і тих, хто в Україні воює, лікує, підтримує економіку й інфраструктуру.  

Sestry допомагають тримати Україну в центрі уваги західних партнерів, щоб вони невтомно підтримували нашу Перемогу.

До діалогу запрошуємо всіх, хто поділяє цінності цивілізації: мир, толерантність, права людини.

Разом ми створюємо нові зв’язки й можливості для побудови європейської України і світу без тоталітарних режимів, де люди, домівки та країни будуть захищені.

Наші сусіди, наші друзі, наші автори і герої, читачки і читачі, сестри й брати — Ви потрібні нам!  Запрошуємо до читання, дискусій та співпраці!

Стандарти

Наші журналісти і журналістки зобов’язуються дотримуватись етичного кодексу, засади якого представляємо нижче:

Працюємо так, щоб заслуговувати на довіру наших Читачок і Читачів,відчуваємо відповідальність перед ними. Нашим обов’язком є чесно інформувати про події та факти.

Перевіряємо інформацію, пишемо об’єктивно, без конфлікту інтересів. Ми відкриті, створюємо простір для комунікації, разом шукаємо рішення.

Завжди дбаємо про те, щоб усі сторони конфлікту були представлені Читачам. Ми відкриті до різних поглядів, публікуємо навіть ті, з якими не згодні, за винятком расистських, рашистських, ненависницьких, наклепницьких, а також закликів до насильства.

Дбаємо про високу якість: ідейну, тематичну, композиційну, мовну.

Коментарі відокремлюємо від інформації.

Зобов’язуємося зберігати таємниці, які нам довірили співрозмовники. Завжди інформуємо про себе та медіа, яке представляємо.

Діємо професійно, шанобливо та ввічливо як у соціальних мережах, так і особисто.

У редакційній роботі та підготовці матеріалів керуємося принципами різноманітності, інтегрованості та відкритості.

Якщо припускаємося помилки, виправляємо її та просимо вибачення.

Ми незалежні від політичних партій і лідерів.

Наша команда

Марія Гурська
Головна редакторка
Київ | Варшава

Медіаекспертка, телеведуча, культурна менеджерка. Українська журналістка, програмна директорка телеканалу Еспресо, організаторка чисельних міжнародних культурних подій, значущих для польсько-українського діалогу – зокрема, Вінцензівських проектів в Україні.

Наталія Ряба
Заступниця головної редакторки
Київ | Варшава

Українська журналістка, редакторка. Працювала в українській редакції Radio France Internationale (RFI). Була старшою редакторкою тижня на телеканалі Україна 24. Працювала на телеканалі Еспресо, Радіо Свобода, Громадському радіо (2003-2005). Є продюсером Free Press for Eastern Europe

Йоанна Мосєй-Сітек
Директорка з управління
Варшава

Експертка, останні 15 років пов'язана з медіа. Працювала директоркою з управління у щоденному виданні Gazeta Wyborcza і додатку для жінок Wysokie Obcasy, де відповідала за цифрову трансформацію і розвиток моделі передплати. Була видавничою директоркою тижневика Wysokie Obcasy.

Єжи Вуйцік
Видавець і ідеолог журналу Sestry
Варшава

Багато років був заступником головного редактора видання Gazeta Wyborcza. Останніми роками відповідав за цифрову трансформацію Gazeta Wyborcza як видавець. Досвідчений менеджер з унікальними знаннями у керівництві медіа, що підтверджено численними редакційними та комерційними успіхами

Александра Кліх
Провідна редакторка
Варшава

Письменниця, менеджерка, журналістка. 22 роки була пов’язана з виданням Gazeta Wyborcza. Була заступницею головного редактора Адама Міхніка, головною редакторкою додатку для жінок Wysokie Obcasy, президенткою Фонду Wysokie Obcasy.

Беата Лижва-Сокул
Керівник відділу фотографії
Варшава

Фоторедакторка, авторка текстів про фотографію. 16 років працювала у виданні Gazeta Wyborcza, зокрема 6 років як головна фоторедакторка Gazeta Wyborcza й Agencja Wyborcza.pl. Закінчила факультет журналістики і політології Варшавського університету та Європейську Академію Фотографії.

Ірина Твердовська
Директорка з комунікацій
Київ | Варшава

Консультант з комунікацій, експерт у комунікаціях з політичними партіями та органами державної влади. Керівник відділу з комунікацій. Менеджер проектів, продюсер, співпраця з ЗМІ, телевізійна продукція

Марія Сирчина
Інформаційна редакторка
Київ | Варшава

Українська журналістка і редакторка

Олена Клепа
СММ-спеціалістка
Миколаїв | Варшава

Кореспондентка Миколаївської філії Національної суспільної телерадіокомпанії. За 7 років роботи в медіа встигла побувати ведучою, редакторкою, авторкою художніх програм. Зараз віддає перевагу роботі за кадром: «Відеозйомка і відеомонтаж - моя пристрасть»

Наталія Жуковська
журналістка
Жешув | Варшава

Ведуча, журналістка. Вела авторські проєкти на телеканалі УТР, працювала кореспонденткою служби новин, понад 12 років на телеканалі ICTV. Працювала також викладачкою на кафедрі міжнародної журналістики НАУ. Навчається в аспірантурі за спеціальністю «Міжнародна журналістика»: працює над дисертацією.

Тетяна Бакоцька
журналістка
Миколаїв | Ольштин

Журналістка, редакторка Миколаївської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Авторка теле- й радіопрограм, сюжетів, статей на воєнну, екологічну, культурну, соціальну та європейську тематику. Співорганізаторка просвітницьких заходів, тренінгів з медіаграмотності.

Оксана Щирба
журналістка
Кременець | Варшава

Українська письменниця, теле- й радіоведуча, журналістка, піарниця, громадська діячка, голова правління ГО «Здоров’я жіночих грудей». Працювала редакторкою журналів, газет і видавництв, ведучою Українського радіо. Пройшла шлях від кореспондентки до телеведучої та сценаристки на телебаченні.

Регіна Гусейнова-Чекурда
експертка
Краків | Варшава

Адвокатка, член Ради Адвокатів Київської області. Керуюча партнерка Адвокатського об’єднання «G&D». Кваліфікована медіаторка. Сертифікована медіаторка корпоративних, сімейних і кримінальних напрямків (Академія Адвокатури України, 2013)

Зверніться до редакторів

Ми тут, щоб слухати та співпрацювати з нашою громадою. Зверніться до наших редакторів, якщо у вас є якісь питання, пропозиції чи цікаві ідеї для статей.

Напишіть нам