Ексклюзив
20
хв

Євробачення-2024: прогнози букмекерів

Хоча до Євробачення-2024 ще майже три місяці, а деякі країни-учасниці ще не оголосили імен представників, букмекери вже прогнозують, які шанси вони мають. Розповідаємо про прогнози потенціалів цьогорічних учасників. Дізнаймось, кого бачать переможцями Євробачення-2024 букмекерські контори за три місяці до конкурсу.

Мар'ян Савчишин

Євробачення-2024. Фото: rarrarorro/Shutterstock

No items found.

Євробачення-2024: Оллі Александер з Великобританії

Наразі ще не усі країни обрали свого представника на Євробачення-2024. З листопада букмекерські компанії роблять прогнози щодо можливого переможця конкурсу. Спочатку фаворитом був Ізраїль, але з грудня за кількістю ставок лідирує Великобританія. BBC зупинила свій вибір на Оллі Александру з гурту “Years & Years”. Попзірка виконає ще не видану пісню, підготовлену у співпраці з продюсером Dua Lipa. Рішення BBC викликало великий ентузіазм у шанувальників, а сама британська делегація не приховувала свого наміру боротися за перемогу.

У зведенні букмекерських контор eurovisionworld.com Великобританія на сьогодні має 8% шансів на перемогу в Євробаченні-2024 і є лідером. За нею йдуть статистично найсильніші країни в попередні роки — Україна (7%), Швеція та Італія (6%) та Ізраїль (5%).

Яке місце букмекери прогнозують Польщі на Євробаченні-2024

Польща, яка ще не визначилася з представником, поки посідає 22 місце за ймовірністю перемоги згідно з прогнозами букмекерів.

Читайте також: Хто представлятиме Польщу на Євробаченні 2024

Євробачення 2024: що відомо?

68-й пісенний конкурс Євробачення організовує Швеція, завдяки перемозі Лорін з піснею “Tattoo”. Місцем проведення стане “Мальме Арена”, де захід вже проходив у 2013 році, також після перемоги Лорін. Півфінали конкурсу можна буде побачити 7 і 9 травня, а фінал — 11 травня 2024 року. Подробиці про ведучих поки що невідомі. Гасло цьогорічного конкурсу — "Об'єднані музикою".

У конкурсі візьмуть участь тридцять сім країн. Після 31-річної перерви історично повернеться Люксембург. На жаль, Румунія, Болгарія, Північна Македонія та Словаччина будуть відсутні у конкурсі.

Хто представлятиме Польщу на Євробаченні у 2024 році?

Представник Польщі буде обраний на національному попередньому відборі, який цього року пройде "за зачиненими дверима". Обиратиме представника журі з п'яти членів, склад не буде оголошуватися до моменту оприлюднення результатів. Польське телебачення, яке є організатором національного відбору, завершило приймання заявок кандидатів 2 лютого 2024 року.

Читайте також: Євробачення-2024: Україну представлять alyona alyona та Jerry Heel

Gazeta Wyborcza повідомила, що телеканал TVP оголосить ім'я представника Польщі на Євробаченні-2024 через кілька днів після 12 лютого цього року.

Марʼян Савчишин, редактор новин Sestry

No items found.
Польща
Україна
Європа
Культура

Редактор новин, журналіст. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, працюючи журналістом у першому польському інформаційному інтернет-сервісі Wirtualna Polska, створив стратегію інформування українських біженців у Польщі. Був головним редактором інформаційного сервісу для українців в Польщі - VPolshchi.

Підтримайте Sestry

Підтримай Sestry! Навіть маленький внесок у справжню журналістку допомагає зміцнити демократію. Долучайся, і разом ми розкажемо світу надихаючі історії людей, які боряться за свободу!

Субсидувати

Якщо ви їдете до України і потім повертаєтеся до Польщі протягом 30 днів, поінформуйте польського прикордонника, що ви в’їжджаєте не як турист, що ви рятуєтесь від війни. І прослідкуйте, аби він зробив відповідну відмітку про ваш статус UKR. Якщо ж ви перебували за межами Польщі понад 30 днів і втратили свій статус, дивіться відеопораду від адвокатки Регіни Гусейнової-Чекурди, як його повернути:

20
хв

Тимчасовий захист у Польщі: чому українці втрачають статус UKR?

Регіна Гусейнова-Чекурда
Розмова кваліфікаційна в Польщі. Як вести себе на співбесіді у Польщі.

Не говоріть погано про свого колишнього роботодавця

Незалежно від того, наскільки поганим був ваш попередній роботодавець, намагайтеся бути стриманим, висловлюючи свою думку про нього. Негативні коментарі про попередні компанії або босів не викликають симпатії у рекрутерів. Краще зберігати нейтралітет і проявляти дипломатичність.

Якщо ви вже говорите про свого колишнього роботодавця, зосередьтеся на тому, чого ви навчилися у нього, або на тому, що ви робили в попередній компанії. Говоріть у загальних рисах про свій досвід і про те, як все це може стати в пригоді на новій посаді.

Не будьте надто відвертими

Навіть якщо ви відкрита людина, є речі, які варто тримати при собі. Особисті теми краще обговорювати з друзями або родиною, ніж з рекрутером. Незалежно від того, чи є інтерв'юер HR-фахівцем або майбутнім босом, він не прагне знати подробиці особистого життя своїх кандидатів. Надмірна відвертість може поставити вас в незручне становище.

Не пояснюйте, чому ви очікуєте конкретну зарплату

На кожній співбесіді виникає тема фінансових очікувань. Перед співбесідою варто визначити для себе "вилку" зарплат, щоб потім не шкодувати, що сказав замало або забагато. Називаючи суму, варто зупинитися на ній і не пояснювати, чому вона саме така. Не намагайтеся пояснити рекрутеру, що ви розраховуєте на таку зарплату, тому що у вас є кредит, з'явився на світ новий член сім'ї й ви збираєтеся робити ремонт у будинку. Це не ті аргументи, які є основою для переговорів про майбутню зарплату.

Не використовуйте розмовний сленг

Серед речей, якими не варто користуватися під час співбесіди, — вирази з розмовного сленгу. Використання слів такого типу не показує кандидата в хорошому світлі. Попрацюйте над чистотою мови й грамотністю вимови. Іноді саме те, як ви розмовляєте, стає аргументом на користь чи проти вас.

Як пройти співбесіду польською мовою

Як вдягатися на співбесіду у Польщі

Як підготуватися до співбесіди у Польщі

Уникайте просторіччя та вульгарних виразів

Окрім сленгу, варто також уникати просторіччя та надмірно вульгарних виразів. До рекрутерів слід звертатися з повагою — "пан/пані". І за жодних обставин — на "ти". Вітаючись, не використовуйте "привіт". Класичні "добрий день" або “вітаю” зіграють ефективніше.

Не запитуйте свого майбутнього керівника, як він опинився на цій посаді

Навіть якщо людина, з якою ви проводите співбесіду, здається дуже "розслабленою", не ставтеся до неї як до колеги. І навіть якщо вам цікаво, що він зробив, щоб зайняти свою нинішню посаду, не запитуйте про це під час співбесіди. Є теми, які не обговорюються в таких випадках, і питання "як ви потрапили на цю посаду?" — одна з таким тем.

Не говоріть про те, як ви хвилюєтесь

Золоте правило: наскільки сильно ви б не нервували, інтерв'юєри не повинні про це чути. Зізнання "я дуже хвилююся" краще приберегти для близьких, ніж розповісти про це потенційним роботодавцям. Рекрутери прихильніше ставляться до людей, які демонструють впевнену поведінку.

Не кажіть, що ви можете робити в компанії все, що завгодно

Здебільшого роботодавці шукають людей, для яких робота буде не лише обов'язком, але й задоволенням. З цієї причини вони, швидше за все, наймають пристрасних людей, які здатні переконати їх у тому, що така робота — це те, що їм потрібно. Тому ніколи не виявляйте байдужості або, що ще гірше, відчаю, адже це свідчить про те, що це не робота вашої мрії.

Уникайте слів і запитань, які можуть наштовхнути на думку, що ви можете зробити все, що завгодно, і візьметеся за будь-яку роботу, яку вам запропонують.

Марʼян Савчишин, редактор новин Sestry

20
хв

Що не варто говорити на співбесіді в Польщі 

Мар'ян Савчишин

Може вас зацікавити ...

Ексклюзив
20
хв

Українська десятка: лютневі прем'єри

Ексклюзив
20
хв

Що не варто говорити на співбесіді в Польщі 

Ексклюзив
20
хв

Молочні бари у Польщі: як зʼявилися бюджетні їдальні

Зверніться до редакторів

Ми тут, щоб слухати та співпрацювати з нашою громадою. Зверніться до наших редакторів, якщо у вас є якісь питання, пропозиції чи цікаві ідеї для статей.

Напишіть нам
Article in progress